667 121 811

kontakt@adwokat-szerszen.pl

Pon – Pt 08:00-17:30 | Kancelaria adwokacka, Poznań: Seweryna Mielżyńskiego 25/2

Cennik adwokata

Wysokość wynagrodzenia za prowadzenie sprawy jest każdorazowo ustalana indywidualnie z Klientem. Jest ona zależna od rodzaju prowadzonej sprawy i poświęconego czasu.

Przeciętny koszt jednorazowej porady prawnej to kwota od 150 zł do 300 zł. W sprawach, które zostaną nam przekazane do prowadzenia, koszty związane z poradą prawną zostają zaliczone na poczet umówionego honorarium.

Aby dowiedzieć się ile może kosztować prowadzenie Twojej sprawy, zapraszamy do kontaktu – telefonicznie bądź mailowo.

Poniżej przedstawiamy przykładowe możliwości rozliczeń z Kancelarią.

  • Wynagrodzenie ryczałtowe

Ustalamy z Państwem stawkę za prowadzenie całej sprawy. Zaletą tego rozwiązania jest to, iż klient od samego początku wie ile zapłaci za pomoc prawną.

  • Wynagrodzenie godzinowe 

Wynagrodzenie godzinowe to ustalona z Państwem stawka za jedną godzinę pracy Kancelarii. Wynagrodzenie godziny pracy Kancelarii średnio oscyluje od kwoty 150 do 300 zł, w zależności od charakteru sprawy oraz stopnia jej skomplikowania. Na bieżąco informujemy klientów o czasie jaki jest poświęcany na obsługę jego sprawy.

  • Wynagrodzenie za wygraną sprawę

Wynagrodzenie, które jest uzależnione od wyniku sprawy. W przypadku, gdy sprawa dotyczy dochodzenia należności, wówczas umawiamy się na określony procent od wygranej kwoty. Średnio jest to od 15% do 30 %. Przeważnie wynagrodzenie za wygraną sprawę stanowi uzupełnienie wynagrodzenia godzinowego lub ryczałtowego, co pozwala klientom obniżyć honorarium na początkowym etapie sprawy.