667 121 811

kontakt@adwokat-szerszen.pl

Pon – Pt 08:00-17:30 | Kancelaria adwokacka, Poznań: Seweryna Mielżyńskiego 25/2

Kancelaria Adwokacka Oborniki

Kancelaria Adwokacka Oborniki – Twój Adwokat


Kancelaria Adwokacka Paweł Szerszeń to miejsce, gdzie zajmujemy się rozwiązywaniem nawet najbardziej zawiłych problemów prawnych.
Założycielem i pomysłodawcą kancelarii jest adwokat Paweł Szerszeń, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego oraz członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Podczas swojej praktyki zdobył szerokie doświadczenie w zakresie prawa cywilnego, karnego oraz administracyjnego.

Nasza kancelaria cechuje się bogatą wiedzą, doświadczeniem, a także wysoko rozwiniętymi umiejętnościami negocjacji. Najwięcej spraw prowadzimy na terenie Poznania i okolic, tj. miejscowości Śrem, Gniezno, Oborniki, Środa Wielkopolska, Kościan, Września, Konin. W razie konieczności jesteśmy również do Państwa dyspozycji na terenie całego kraju.

Poniżej, przedstawiamy dziedziny prawa, którymi zajmujemy się najczęściej.

Adwokat Oborniki – najpopularniejsze dziedziny prawa

Kancelaria Adwokacka Paweł Szerszeń – zapraszamy do kontaktu
Ideą naszej kancelarii jest podejmowanie takich czynności, które dadzą największą szansę na uzyskanie rezultatu satysfakcjonującego dla klienta. Posiadamy wiedzę oraz doświadczenie, które pomagają nam na wskazanie najlepszych rozwiązań.


Najwięcej spraw prowadzimy na terenie Poznania i okolic, tj. miejscowości Oborniki, Śrem, Gniezno, Środa Wielkopolska, Kościan, Września, Konin. W razie potrzeby jesteśmy do Państwa dyspozycji również na terenie całego kraju. 

Adwokat Oborniki Paweł Szerszeń

Skontaktuj się z nami


    Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu

    667 121 811

    Podczas wstępnej rozmowy nakreślimy schemat działania i odpowiemy na pojawiające się wątpliwości.