667 121 811

kontakt@adwokat-szerszen.pl

Pon – Pt 08:00-17:30 | Kancelaria adwokacka, Poznań: Seweryna Mielżyńskiego 25/2

Kancelaria Adwokacka Śrem

Adwokat Śrem

Kancelaria Adwokacka Paweł Szerszeń


Założycielem kancelarii jest adwokat Paweł Szerszeń, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego oraz członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z Klientami podczas prowadzenia ich spraw na terenie miast – Śrem, Poznań, Konin – a także w wielu innych lokalizacjach. Kancelaria adwokacka oferuje również prowadzenie spraw i reprezentowanie przed sądami na terenie całego kraju.
 
Głównym przedmiotem działania kancelarii jest prowadzenie spraw z zakresu prawo karne, prawo cywilne, prawo rodzinne (i spadkowe), prawo administracyjne oraz szeroko rozumiana obsługa przedsiębiorców. Poniżej przedstawiamy kilka słów na temat każdej z tych specjalizacji.

Kancelaria Adwokacka Paweł Szerszeń
Cel, który stawiamy sobie każdorazowo to znalezienie najbardziej satysfakcjonującego rozwiązania  dla naszych Klientów, a następnie szybkie podjęcie odpowiednich czynności. Niezależnie od tego czy sprawa toczyć się będzie w mieście Śrem, czy też na innym terenie, takie działanie zawsze znacząco podnosi jego skuteczność.
 
Nasza kancelaria znajduje odpowiednie procedury do rozwiązania Państwa problemu. Zapewniamy pełną przejrzystość i pełne zaangażowanie w prowadzone postępowanie.

Adwokat Śrem Paweł Szerszeń

Skontaktuj się z nami


    Zapraszamy do kontaktu z nami. Podczas wstępnej rozmowy możemy nakreślić zakres współpracy i omówić jej niezbędne elementy. Kancelaria dostępna jest dla Państwa pod numerem telefonu

    667 121 811

    Szczególnie zachęcamy do współpracy Klientów z Poznania i okolic, tj. Śrem, Gniezno, Oborniki, Środa Wielkopolska, Kościan, Września, Konin i inne.