667 121 811

kontakt@adwokat-szerszen.pl

Pon – Pt 08:00-17:30 | Kancelaria adwokacka, Poznań: Seweryna Mielżyńskiego 25/2

Kancelaria Adwokacka Września

Kancelaria Adwokacka Września – Profesjonalna Pomoc Prawna Września


Nasza kancelaria powstała z zamiłowania do prawa, a także z chęci udzielania pomocy prawnej osobom znajdującym się w potrzebie. Pomagamy naszym klientom, którzy zetknęli się przepisami lub formalnościami, z którymi nie mieli wcześniej do czynienia. Z pełnym zaangażowaniem przeprowadzamy przez każdy etap postępowania. Naszą ideą jest udzielanie pomocy prawnej w sposób profesjonalny, rzetelny oraz zrozumiały dla klientów.

Założycielem kancelarii jest Paweł Szerszeń – adwokat z pasją do wykonywanej pracy. Jest on absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego oraz członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Pomocy prawnej udzielamy zarówno w miejscowości Września, jak również w innych lokalizacjach na terenie całego województwa. Poniżej przedstawiamy dziedziny prawa, którymi się zajmujemy.

Adwokat Września – Zakres Prowadzonych Spraw

Kancelaria Adwokacka Paweł Szerszeń – Twój Adwokat Września
Nasza kancelaria adwokacka oferuje pomoc prawną we Wrześni. Zapewniamy pełne zaangażowanie i profesjonalizm w każdej prowadzonej sprawie. Wybierając nas, możecie mieć Państwo pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby z sukcesem i możliwie jak najszybciej zakończyć Państwa sprawę. Jesteśmy po to, aby Państwu pomóc.

 

Adwokat Oborniki Paweł Szerszeń

Pomoc Prawna Września


    Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu

    667 121 811

    Zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych z miejscowości Września, ale także z Poznania i okolic, tj. Śrem, Gniezno, Oborniki, Środa Wielkopolska, Kościan, Konin i inne.