667 121 811

kontakt@adwokat-szerszen.pl

Pon – Pt 08:00-17:30 | Kancelaria adwokacka, Poznań: Szewska 3/7

Kancelaria Adwokacka Września

Kancelaria Adwokacka Września – Profesjonalna Obsługa Prawna Miejscowości Września


Nasza kancelaria powstała z zamiłowania do prawa, a także z chęci udzielania pomocy prawnej osobom znajdującym się w potrzebie. Pomagamy naszym klientom, którzy zetknęli się przepisami lub formalnościami, z którymi nie mieli wcześniej do czynienia. Z pełnym zaangażowaniem przeprowadzamy przez każdy etap postępowania. Naszą ideą jest udzielanie pomocy prawnej w sposób profesjonalny, rzetelny oraz zrozumiały dla klientów.

Założycielem kancelarii jest Paweł Szerszeń – adwokat z pasją do wykonywanej pracy. Jest on absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego oraz członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Pomocy prawnej udzielamy zarówno w miejscowości Września, jak również w innych lokalizacjach na terenie całego województwa. Poniżej przedstawiamy dziedziny prawa, którymi się zajmujemy.

Adwokat Września – Zakres Prowadzonych Spraw

Kancelaria Adwokacka Paweł Szerszeń – Twój Adwokat
Nasza kancelaria oferuje pełne zaangażowanie i profesjonalizm w każdej prowadzonej sprawie. Wybierając nas, możecie mieć Państwo pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby z sukcesem i możliwie jak najszybciej zakończyć Państwa sprawę. Jesteśmy po to, aby Państwu pomóc.

 

Adwokat Oborniki Paweł Szerszeń

Skontaktuj się z nami


    Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu

    667 121 811

    Zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych z miejscowości Września, ale także z Poznania i okolic, tj. Śrem, Gniezno, Oborniki, Środa Wielkopolska, Kościan, Konin i inne.