667 121 811

kontakt@adwokat-szerszen.pl

Pon – Pt 08:00-17:30 | Kancelaria adwokacka, Poznań: Szewska 3/7

Kancelaria Adwokacka Konin

Kancelaria Adwokacka Konin – adwokat Paweł Szerszeń


Nasza kancelaria powstała z zamiłowania do prawa, a także z chęci udzielania pomocy prawnej osobom znajdującym się w potrzebie. Pomagamy naszym klientom przebrnąć przez wszelkie zawiłości prawne. Z pełnym zaangażowaniem przeprowadzamy przez każdy etap postępowania. Naszym celem jest satysfakcja klienta oraz poczucie, że właściwie wykonaliśmy powierzone zadanie.

Założycielem kancelarii jest Paweł Szerszeń – adwokat z pasją do wykonywanej pracy. Jest on absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego oraz członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Pomocy prawnej udzielamy zarówno przed sądami w Koninie, jak również przed innymi sądami na terenie całego województwa.

Poniżej przedstawiamy główne specjalizacje kancelarii.

Adwokat Konin – główne specjalizacje kancelarii

Kancelaria Adwokacka Paweł Szerszeń – Twój Adwokat
Nasza kancelaria oferuje pełne zaangażowanie i profesjonalizm w każdej prowadzonej sprawie. Wybierając nas, możecie mieć Państwo pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby z sukcesem i możliwie jak najszybciej zakończyć Państwa sprawę. Jesteśmy po to, aby Państwu pomóc.

 

Adwokat Oborniki Paweł Szerszeń

Skontaktuj się z nami


    Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu

    667 121 811

    Szczególnie zapraszamy do kontaktu mieszkańców Konina, ale także okolicznych miejscowości, tj. Poznań, Śrem, Gniezno, Oborniki, Środa Wielkopolska, Kościan, Września i inne.