667 121 811

kontakt@adwokat-szerszen.pl

Pon – Pt 08:00-17:30 | Kancelaria adwokacka, Poznań: Szewska 3/7

Kancelaria Adwokacka Środa Wielkopolska


Kancelaria Adwokacka Środa Wielkopolska – Adwokat Paweł Szerszeń


Kancelaria Adwokacka Paweł Szerszeń to miejsce, w którym doświadczeni adwokaci oraz prawnicy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, pomagając rozwiązać Państwa problemy. Szybkie i skuteczne działanie to cel, który przyświeca nam każdego dnia.

Założycielem naszej kancelarii jest absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego oraz członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej – adwokat Paweł Szerszeń. Jego determinacja, pasja do pracy oraz otwartość, gwarantuje Państwu pomoc w każdym napotkanym problemie.

Najwięcej spraw prowadzimy na terenie Poznania i okolic, tj. miejscowości Środa Wielkopolska, Śrem, Gniezno, Oborniki, Kościan, Września, Konin. W razie potrzeby jesteśmy do Państwa dyspozycji również na terenie całego kraju.

Adwokat Środa Wielkopolska – nasze specjalizacje


Kancelaria adwokacka Paweł Szerszeń – Rzetelny Adwokat
Od początku istnienia naszej kancelarii za cel stawiamy sobie znalezienie takiego rozwiązania, które da największe szanse na sukces. Wiemy doskonale, że tylko takie podejście prowadzi do pomyślnego i satysfakcjonującego dla klienta zakończenia sprawy.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy – zapraszamy do kontaktu. Oferujemy doradztwo prawne na terenie miasta Środa Wielkopolska, jak również Poznania, ŚremuGnieznaObornik, Kościana, Wrześni, Konina i innych.

Adwokat Oborniki Paweł Szerszeń

Skontaktuj się z nami    Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu

    667 121 811

    Pomożemy rozwiązać Państwa problemy.